Verenigingsbokaal NBG 12 en 13 juni te Almere



INDIVIDUEEL KLASSEMENT   (verenigingsklassement onderaan pagina)
Pl. Geleider Ver Hond Ras Certificaat A B C Totaal
1 P. v.d. Valk (foto boven) 5.10 Sjoerd MH III 100 90 100 290
2 H. Louwers   5.01 Arno van Gelders Spijker MH III 99 95 96 290
3 C. Jaspers 5.16 Marko v.d. Lobohoeve MH III 99 96 94 289
4 T. van Mook 5.10 Andor-Mitch v.d. Heemraadsdam DH III 98 93 96 287
5 J. v.d. Visch 2.16 Omar van Fort Oranje MH III 97 94 95 286
6 H. Philipse-Lampe 4.14 Fang MH III 98 95 93 286
7 D. van Belzen 5.18 Ringo van Fort Oranje MH III 93 94 98 285
8 R. Verhoeven 6.09 Beau v.d. Vurige Wolf MH III 99 90 96 285
9 J. Nachtegaal 3.12 Kay v.d. Mira Hoeve MH III 97 93 95 285
10 TH. Berkers 5.15 Rival Crash Les Btulaces MH III 99 92 93 284
11 E. Kpp 2.08 Kukay's Zyto MH III 98 96 90 284
12 P. van Heuven 5.18 Dirk van Fort Oranje MH III 91 96 96 283
13 M.A. Dillenius 3.04 Joy van Fort Oranje MH III 99 94 90 283
14 H. Bruggeman 3.12 Daneskjold Uril MH III 100 95 88 283
15 S. Edery 3.12 Blitz v. Baricey DH III 97 91 94 282
16 J. Schouten 5.18 Dax van Rietnisse DH III 97 93 92 282
17 R. Venzelaar 4.03 Digo v.d. Marija's Hoeve DH III 98 92 92 282
18 S. Dekkers 5.16 Dries MH III 97 92 92 281
19 A. Broekhuizen 5.18 Rico van Soeburcht DH III 99 95 87 281
20 B. Geerdink 4.07 Yori 't Palmaleinehof DH III 93 90 97 280
21 B. Pietjouw 5.10 Texas van Fort Oranje MH III 99 86 93 278
22 W. de Haan 2.01 Ayka v. Gelders Spijker MH III 95 91 92 278
23 H. Verstraate 3.12 Jokey van Amelisweerd MH III 92 89 96 277
24 A. Matekovic 4.07 York 't Palmaleinehof DH III 99 84 94 277
25 R. van Hal 3.04 Anouki van Huize Joris DH III 97 95 85 277
26 P. Gerding 1.07 Alex 't Hartelshof MH III 96 84 94 274
27 F. Bos 2.13 Genisis v.d. Vroomshoeve MH III 98 90 86 274
28 M. Krijgh 5.10 Okan v.d. Jille Hoeve DH III 87 89 97 273
29 A.H.M. Nielen 6.09 Jalk v't Heukske DH III 98 84 91 273
30 R. v.d. Heijden 4.07 Gozer van Fort Oranje MH III 94 93 86 273
31 D. Venema 1.12 Kukay's Zicko MH III 93 88 91 272
32 L. Meijerink-Rooth 1.12 Kukay's Xantos MH III 97 84 91 272
33 K. Raaymakers 6.08 Kes van Fort Oranje MH III 94 88 90 272
34 H. Kwakman 2.13 Arvin Regulus MH III 96 85 90 271
35 E.A.M. v.d. Helm 4.12 Kiki von Brassershof DH III 96 88 85 269
36 D. Laan 3.11 Bo xMH III 96 88 85 269
37 P. van As 5.18 Vigor van Soeburcht DH III 92 82 93 267
38 B. Beers 3.04 Akash van Huize Joris DH III 100 84 83 267
39 W.F.C. Broes 3.01 Halusetha's Niky-Xandu MH III 86 86 93 265
40 J. v.d. Merbel 5.16 Youn Boy van Joefarm MH III 90 90 85 265
41 R.L. Witting 2.16 Enrico-Goldi von Haus Ropica DH III 93 80 90 263
42 H. Frederiks 4.14 Sari van Fort Oranje MH III 97 89 76 262
43 A. Schot 5.18 Smokey van Quirijnen MH III 90 80 90 260
44 P. Klerks 5.16 Doerak van Quirijnen MH III 80 83 96 259
45 M. Eering 4.14 Twin van Fort Oranje MH III 93 72 93 258
46 M. Langius 1.12 Etoile Huygenshof DH III 91 80 87 258
47 W. de Jong 3.06 Xafile van Sulieseraad DH III 72 84 96 252
48 P. de Ruiter 4.07 Quincy MH III 71 89 92 252
49 W. Noppen 2.01 Kukay's Zeros MH III 82 85 85 252
50 R. Meeuwisse 3.06 Nike vom Haus Shiho DH III 95 77 80 252
51 H. Geurtz 2.01 Jpp vom Grauen Stahlhammer DH III 97 84 70 251
52 E.H. Knuist 4.12 Festor of the Happy House DH III 77 80 88 245
53 J. Sterkenburg 3.21 Irmo-Barco-Bonny Zielebacherhof BV III 84 72 74 230
54 F. de Leu 3.06 Gaelic v.d. Jellex Hoeve DH III 72 59 96 ---
55 P.J. Verhoeven 3.01 Cuja's Jagger Ranco MH III 0 0 92 blessure
56 H. Barten 3.04 Aram van Merode MH III 15 85 91 ---
57 E. v.d. Veen 4.07 Atos 't Palmaleinehof DH III 5 90 87 ---
58 C.J. van Straaten 3.11 Yusuf v.d. Waltahoeve DH III 10 76 86 ---
59 H. Goere 4.03 Baldr Br v.d. Hatzrden RW III 5 70 86 ---
60 F. Pieters 5.16 Zirak van Joefarm MH III 96 91 0 ---
61 S. Fronczeck 3.06 Boraz Nhidshi v. Stan's Home RW III 90 86 0 ---
62 E. v.d. Aa 1.07 Kukay's Aiko MH III 0 0 0 ---
1 P. Selder 6.08 Apollo v.h. Berkenmeer MH II 93 89 86 268
2 E. Ritsema 1.07 Rex van Dewi's Huus MH II 91 70 95 256
1 M. van Deventer 3.21 Cosma Betty-Boop van Aqualand BV I 82 71 80 233

Verenigingsklassement :

1 H.V. Medio 577
2 H.V. De Wildert 570
3    H.S.V. Duiventoren     568
4 H.S.V. Almere 568
5 DWO Enkhuizen 560
6 H.C. 't Spoor 558
7 G.H.S.V. Rijswijk 557
8 D.H.V. Herderewich 579
9 G.H.S.V. De Vrijheid 548
10 H.S.V. de Volharding 545
11 N.B.G. Sneek 544
12 G.H.S.V. D'n Dijk 540
13 H.S.V. Hoogkerk 530
14 D.A.V.G. Arnhem 530
15 D.T.V. Rijswijk 514
16 W.H.G. Schellingwoude 504
17 H.S.V. de Wetering 463

 

uitslag met dank aan Erik Kpp