Uitslag Individueel klassement VDH Kringgroepkampioenschap 30/31 maart 2013
(kringgroepklassement zie onderaan)

Keurmeesters: Frans Janssen - Berry Klein Hesselink - Gerard List.
Pakwerkers : Toon Hop jr - Tom van Hiel - Bob van der Steen (res).

Deelnemer Hond Kringgroep IPO Afd. A Afd. B Afd. C Totaal
Robbie de Jong  Glenn vom Haus Valkenplatz  De Oude Maas  III 95 98 96 289
Jill van Keulen  Basta von Djipy's Haus  De Ypelaar III 93 94 92 279
Wesley Pronk  Shari van Sallandbloed (I)  Raalte I 100 81 92 273
Jos Couwenberg  Nanouc van den Ronden Hoek  Hart van Tilburg  III 96 87 89 272
Pieter Keijzer  Bierfust van de Wiersdijk  UDHV III 82 97 92 271
Tinus Sellis  Bora van het Polbeekkwartier  IJsselmuiden III 86 94 91 271
Ronald Duteweerd Basco van de Jilles Hoeve  Raalte III 98 83 88 269
Ad Vissers  Bokito van het Struweel  Schijndel 1  III 96 86 87 269
Henk Mulder  Rapper vom Sennertal  Oldebroek 2  III 91 85 89 265
Diana van de Berkt  Berry van de Wiersdijk UDHV III 90 89 85 264
Toon Hop  Bandu Polsmaten  Oldebroek 1  III 94 80 87 261
Aldwin Dekker  Nesse van de Spoorlanden IJsselmuiden III 91 85 81 257
Helga Vonk  Oprah vom Haus Ming (IPO II) Maldenburch 1 III* 85 92 80 257
Jos Timmer  Xando van de Moezenbulte (IPO I)  Raalte II* 83 87 85 255
Catherina de Leeuw Doerak von Djipy's Haus (I)  De Ypelaar I 76 90 86 252
Ton van Ham  Ashanti van de Farmers Corner Etten Leur 2  III 80 84 87 251
Klara Rozendaal  Cowboy Fan'e Lyntsje Snijers Hart van Tilburg  III 80 90 79 249
Nick van der Linden  Abayomi-Tyra vd Farmers Corner (IPO II)  Etten Leur 1 III* 94 80 75 249
Peter van de Pol  Ilko von der Schulstrasse (IPO II)  Oldebroek 1  III* 74 84 90 248
Gonšalo van Boxtel  Ando van de Kromme Elleboog Schijndel 2  III 81 86 80 247
Jan Hamers  Karzan van Hamersslag  Hart van Tilburg  III 80 75 90 245
Giovanni Tirapani  Baggio vom Haus Madds  A'dam Nw Meer III 71 86 85 242
Bertus Middelkoop  Nera Gardefense (I)  UDHV I 82 80 71 233
Jan Hagens Gipsy vom Ma- Haczek Etten Leur  III 73 73 85 231
Egbert Koning Ifigenia vom Ma-Haczek Bolsward III 70 73 76 219
               
Jo van Schijndel  Kara van Hamersslag Schijndel 2  III 90 67% 84 241
Adrie van Dalen  Maxmara vom Haus Ming Maldenburch 2  III 85 66% 79 230
Ada Witteveen  Boyca van Euroheim Oldebroek 2  III 42% 86 94 222
Andre Thomassen  Spike van de Gandyshofke Maldenburch 1  III 35% 83 83 201
Lauwke Janssen Jakobus van Haus Targa Schijndel 1  III 16% 88 96 200
Bea Lieder  Cai van de Jilles Hoeve  De Oude Maas  III 5% 90 92 187
Hans Smit  Bo Polsmaten  Oldebroek 2  III 10% 85 87 182
Hans de Bruin  Dax van de Jilles Hoeve  A'dam Nw Meer III 5% 93 81 179
Ronald van der Heijden  Denzo von Djipy's Haus (I)  De Ypelaar  I 77 92 afgeb 169
Baukje Wiersma Kimo van der Zeelberg (IPO I)  Bolsward II* 85 73 afgeb 158
Jolanda Brand  Ona-Xena vh Volgerland (IPO II) Etten Leur 2 III* 90 70 diskw diskw
Maurice de Vos  Jimmy van de Zuiderdreef Maldenburch 2  III x x x x
Riki Verhoeven  Bono vom Heiligental (I)  Maldenburch 2  I afgem 62% 84  

Kringgroepklassement (hoogste twee resultaten per kringgroep)

1 VDH Raalte
IPO
Naam Totaal
  Xando van de Moezenbulte (IPO1) 2 Jos Timmer 255
  Basco van de Jilleshoeve 3 Ronald Duteweerd 269
  Shari van Sallandbloed 1 Wesley Pronk 273
      hoogste 2 542
2 UDHV      
  Berry van de Wiersdijk 3 Diana van de Berkt 264
  Bierfust van de Wiersdijk 3 Pieter Keijzer 271
  Nera Gardefense
 
1 Bertus Middelkoop 233
      hoogste 2 535
3 De Ypelaar      
  Doerak von Djipy's Haus 1 Catherina de Leeuw 252
  Denzo von Djipy's Haus 1 Ronald van der Heijden 169
  Basta von Djipy's Haus 3 Jill van Keulen 279
      hoogste 2 531
4 IJsselmuiden      
  Nesse van de Spoorlanden 3 Aldwin Dekker 257
  Bora van het Polbeekkwartier 3 Tinus Sellis 271
      hoogste 2 528
5 Hart van Tilburg      
  Cowboy Fan'e Lyntsje Snijers 3 Klara Rozendaal 249
  Karzan Van Hamersslag 3 Jan Hamers 245
  Nanouc van den Ronden Hoek 3 Jos Couwenberg 272
      hoogste 2 521
6 Oldebroek 1      
  Bandu Polsmaten 3 Toon Hop 261
  Ilko von der Schulstrasse (IPO2) 3 Peter van de Pol 248
      hoogste 2 509
07 Etten Leur 1      
  Gipsy vom Ma- Haczek 3 Jan Hagens 231
  Abayomi-Tyra van de Farmers Corner (IPO2) 3 Nick van der Linden 249
      hoogste 2 480
- Oldebroek 2      
  Boyca van Euroheim 3 Ada Witteveen 222
  Rapper vom Sennertal 3 Henk Mulder 265
  Bo Polsmaten 3 Hans Smit 182
      hoogste 2 487
- Schijndel 2      
  Kara van Hamersslag 3 Jo van Schijndel 241
  Ando van de Kromme Elleboog 3 Gonšalo van Boxtel 247
      hoogste 2 488
- Oude Maas      
  Cai van de Jilles Hoeve (IPO2) 3 Bea Lieder 187
  Glenn vom Haus Valkenplatz 3 Robbie de Jong 289
      hoogste 2 476
- Schijndel 1      
  Bokito van het Struweel 3 Ad Vissers 269
  Jakobus van Haus Targa 3 Lauwke Janssen 200
      hoogste 2 469
- Maldenburch 1      
  Spike van de Gandyshofke 3 Andre Thomassen 201
  Oprah vom Haus Ming (IPO2) 3 Helga Vonk 257
      hoogste 2 458
- Amsterdam Nieuwe Meer
 
     
  Baggio vom Haus Madds 3 Gio Tirapani 242
  Dax van de Jilles Hoeve 3 Hans de Bruin 179
      hoogste 2 421
- Bolsward      
  Kimo van der Zeelberg (IPO1) 2 Baukje Wiersma 158
  Ifigenia vom Ma-Haczek 3 Egbert Koning 219
      hoogste 2 377
- Etten Leur 2      
  Ona-Xena van het Volgerland (IPO2) 3 Jolanda Brand diskw
  Ashanti van de Farmers Corner 3 Ton van Ham 251
      hoogste 2 251
- Maldenburch 2      
  Bono vom Heiligental 1 Riki Verhoeven  
  Maxmara vom Haus Ming 3 Adrie van Dalen 230
      hoogste 2 230